Přeskočit na obsah

O nás

Naše chalupa se nachází v Chlumu u Třeboně v části zvané Pařezí jen 200m od lesa. U domu se nachází cyklostezka č. 341 která vás může jedním směrem zavést do centra městyse vzdáleného 800m, kde se nachází, bankomat, pošta, obchod s potravinami, drogerie, restaurace atp. a druhým směrem do hlubokého lesa s úžasnou a čistou přírodou, kde je nespočet zpevněných i nezpevněných cest a tím je poloha ideální pro cyklovýlety, pěší turistiku nebo běžecké tréninky.

Celá chalupa je po celkové rekonstrukci a apartmány se nacházejí v novostavbě, která byla dokončena pro účel ubytování v roce 2021. 

Objekt je obklopen krásnou udržovanou zahradou, kde najdete klid pro odpočinek po výletech, čtení knihy nebo povídání s rodinou a přáteli.  U objektu je soukromý kurt na míčové hry, který může posloužit pro aktivní dospělé a děti, pískoviště včetně hraček přijde vhod pro malé děti a pergolou s krbem si můžete zpříjemnit večery. V teplých letních dnech se můžete osvěžit v koupacím jezírku a v průběhu pobytu je také možnost uložení jízdních kol případně motocyklů i automobilů do garáže s možností nabíjení akumulátorů.

Vaše spokojenost to je náš cíl !!!